terug naar overzicht

Wat is hier te zien?

september
vrijdag 25 september

Let me tell you something you already know

Merel Severs

vrijdag 25 september

Let me tell you something you already know

Merel Severs

zaterdag 26 september

Motherland

Jip Smit

zaterdag 26 september

Motherland

Jip Smit

zondag 27 september

Motherland

Jip Smit

oktober
maandag 5 oktober

Pleidooi tegen enthousiasme

Filosofie in Den Haag

dinsdag 6 oktober

Een soort Alaska

Reinout Bongers | Toneelacademie Maastricht

dinsdag 6 oktober

Een soort Alaska

Reinout Bongers | Toneelacademie Maastricht

woensdag 7 oktober

Over Boeken

Kees 't Hart en gasten

vrijdag 9 oktober

Sons of Abraham

STET the English Theatre

vrijdag 9 oktober

Sons of Abraham

STET the English Theatre

zaterdag 10 oktober

Sons of Abraham

STET the English Theatre

zaterdag 10 oktober

Sons of Abraham

STET the English Theatre

zondag 11 oktober

Sons of Abraham

STET the English Theatre

vrijdag 16 oktober

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

zaterdag 17 oktober

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

zondag 18 oktober

Mijn vader

Thomas, Sacha en Jos

dinsdag 20 oktober

I Beg to Differ

Zaal 3 & Nest

woensdag 21 oktober

BEIGE

Stichting Likeminds / Sheralynn Adriaansz

donderdag 22 oktober

BEIGE

Stichting Likeminds / Sheralynn Adriaansz

vrijdag 23 oktober

GEWELIDG!

Yorke&quincY

november
woensdag 4 november

Poeziebar

Poezieboys

zaterdag 7 november

ECCE HOMO

Bram Walter en Jasper van der Pijl

zondag 8 november

ECCE HOMO

Bram Walter en Jasper van der Pijl

donderdag 12 november

Aardappelbloed

Emma Lesuis

donderdag 12 november

Aardappelbloed

Emma Lesuis

vrijdag 13 november

NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)

Elfie TrompĀ 

vrijdag 13 november

NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)

Elfie TrompĀ 

zaterdag 14 november

Nina Bobo

Koen Verheijden & Theater de Generator

zondag 15 november

Nina Bobo

Koen Verheijden & Theater de Generator

zondag 15 november

Nina Bobo

Koen Verheijden & Theater de Generator

dinsdag 17 november

I Beg to Differ

Zaal 3 & Nest

woensdag 18 november

Y-WE_ERROR

Jesse van der Wel

donderdag 19 november

Ode aan Bruno Latour

Filosofie in Den Haag

vrijdag 20 november

BURGERZ

STET The English Theatre

zaterdag 21 november

BURGERZ

STET The English Theatre

zaterdag 21 november

BURGERZ

STET The English Theatre

zondag 22 november

BURGERZ

STET The English Theatre

zondag 22 november

BURGERZ

STET The English Theatre

december
dinsdag 1 december

Zonderlingen

Wito Geerts en Johannes Wirix-Speetjens

woensdag 2 december

Over Boeken

Kees 't Hart en gasten

dinsdag 8 december

Imagining Reality

Gerty van der Perre

woensdag 9 december

Imagining Reality

Gerty van der Perre

donderdag 10 december

De zachte kracht

Simon Heijmans

donderdag 10 december

De zachte kracht

Simon Heijmans

vrijdag 11 december

Dronken Delerium Dagen (die in de volksmond ook wel kerstmis worden genoemd)

Compagnie Red, Yellow & Blue

vrijdag 11 december

Dronken Delerium Dagen (die in de volksmond ook wel kerstmis worden genoemd)

Compagnie Red, Yellow & Blue

zondag 13 december

Masterclass over Friedrich Nietzsche

Filosofie in Den Haag

dinsdag 15 december

I Beg to Differ

Zaal 3 & Nest

woensdag 16 december

Bloemenduel

Steef de Jong & Louis van Beek

donderdag 17 december

Bloemenduel

Steef de Jong & Louis van Beek

vrijdag 18 december

Bloemenduel

Steef de Jong & Louis van Beek

zaterdag 19 december

Bloemenduel

Steef de Jong & Louis van Beek

zondag 20 december

Bloemenduel

Steef de Jong & Louis van Beek

terug naar programma